AS ISI LTD. ŞTİ.

As Isı Kaliteli hizmet hedefi ile 2004 yılında Bursa’ da kuruldu. Kurulduğu günden bu yana mekanik tesisat mühendisliği ve müteahhitliği konusunda hizmet veren As Isı, sektöründeki kaliteli ürünlerin bayilikleri ve proje desteği uygulamalarında teknolojik farklılıklar yaratmak amacındadır.

Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutacak şekilde geliştirmek, müşterilerin beklentilerine cevap verebilmek ve müşteri profilinde güvene dayalı sürekliliği sağlamak öncelikli hedefimizdir.

Bunun için müşterilerimize gönül rahatlığıyla kullanabilecekleri; kaliteli, teknolojik, enerji ekonomisini gözeten, ilk yatırım ve işletme maliyeti optimizasyonu sağlayan, estetik ve sağlıklı ürünlerle, doğaya saygılı ürünler sunarız.

Kaliteli hizmetin ancak sorumluluk temellerine oturtulmuş ilkeler ile sağlanacağına inanan şirketimiz; doğru tasarım ve projelendirme, doğru uygulama, standartların sürekli takibi, hata tespitigeri bildirim ve düzeltici eylem, her süreçte kalite kontrol etkinliklerinden ödün vermez.

Bu amaçlara ulaşmak için personelimiz; çağdaş, enerjik, yaratıcı, çevre dostu, bilgiyi paylaşan, sorumluluk ve inisiyatif sahibi kişilerden oluşur. Bu doğrultuda şirket içi eğitimler ve yönlendirmeleruygulanır.

Detaylı Teklif İsteyin

Bizimle İletişime Geçin

Hemen Arayın
ArabicEnglishTurkish